Potencjał iPada Air 2 pokazany w benchmarku Geekbench | Tabletowo.pl

Potencjał iPada Air 2 pokazany w benchmarku Geekbench

Dołącz do dyskusji 0

O tym, że iPad Air 2 ma mocną specyfikację nie trzeba przekonywać. Wystarczy na nią spojrzeć. W sieci pojawiły się właśnie wyniki testu Geekbench, które to w pełni potwierdzają.

Nowy iPad Air w benchmarku Geekbench zdobył aż 4477 punktów. Jest to wynik imponujący, zważywszy na fakt, iż pierwsza generacja tego urządzenia otrzymała 2666 puntów (pełny raport testów możecie znaleźć tutaj).

ipad air 2 benchmark

Przypomnijmy, że iPad Air 2 wyposażony został w 9,7-calowy ekran Retina pracujący z rozdzielczością 2048 x 1536 pikseli, trójrdzeniowy układ A8X 64-bit, dwa gigabajty pamięci operacyjnej, 16 / 64 / 128GB pamięci na pliki, dwuzakresowe Wi-Fi MIMO, Bluetooth 4.0, LTE (opcjonalnie), czytnik linii papilarnych, żyroskop, akcelerometr, czujnik światła, barometr oraz baterię, która ma zapewnić pracę urządzenia przez dziesięć godzin.

Jeżeli chcecie kupić ten tablet, to warto śledzić stronę T-Mobile, ponieważ operator ten już niebawem na wprowadzić go do swojej oferty.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona