Portfolio Motoroli 15 października wzbogaci się o model Droid Turbo 2

Motorola w tym roku pokazała już trzy nowości: Moto X Style, Moto X Play i Moto G (2015). Jednak jak się okazuje, to jeszcze nie koniec premier – 15 października światło dzienne ujrzeć ma Droid Turbo 2.

Kolejny przedstawiciel tej serii jest następcą modelu zaprezentowanego 11 miesięcy temu. Pierwsza odsłona Droid Turbo charakteryzowała się najmocniejszą możliwą ówcześnie specyfikacją. „Dwójka” ma więc wysoko podniesioną poprzeczkę, lecz jak się przekonacie czytając dalej ten wpis, Motorola nie zawodzi i tym razem.

Droid Turbo 2 wyposażono w 5,43-calowy, „nietłukący się” wyświetlacz P-OLED o rozdzielczości QHD (1440 x 2560). Jej siłą napędową jest ośmiordzniowy procesor Qualcomm Snapdargon 810 i układ graficzny Adreno 430, wspierane przez 3 GB RAM. Pamięć wewnętrzna zależy od wybranego wariantu – 32 lub 64 GB.

Na tyle Droid Turbo 2 znajdzie się 21 Mpix aparat z diodą doświetlającą LED, zaś na jej froncie 5 Mpix kamerka (także z diodą LED) do selfie i wideorozmów.

Najnowszy smartfon od Motoroli zasilać ma akumulator o pojemności 3760 mAh. Nadal jest to pokaźna wartość, choć mniejsza w stosunku do pierwszej generacji Droid Turbo, którą wyposażono w ogniwo 3900 mAh.

Premiery urządzenia, jak wspomniałem na początku, spodziewamy się 15 października. Sprzedaż natomiast ma się rozpocząć dwa tygodnie później. Dokładne ceny nie są jeszcze znane.

Źródło: phoneArena