Porównanie szybkiego ładowania Ulefone Power 3 i Xiaomi Redmi 5 Plus 19

Porównanie szybkiego ładowania Ulefone Power 3 i Xiaomi Redmi 5 Plus

Akcja partnerska

Użytkując smartfon z mniejszą baterią, szybkie ładowanie nie jest czymś nieodzownym, ale dysponując urządzeniem z pokaźnym akumulatorem, jest to „must-have”. Na poniższym wideo zobaczycie różnicę w technologii szybkiego ładowania na przykładzie modeli Ulefone Power 3 oraz Xiaomi Redmi 5 Plus.

W Ulefone Power 3 znajdziemy naprawdę sporą baterię o pojemności 6080 mAh, która ładowana jest przy pomocy ładowarki 5V/3A. Xiaomi Redmi 5 Plus z kolei, dysponuje akumulatorem 4000 mAh, ładowany prądem o napięciu 5V i natężeniu 2A.

Jak pokazano na poniższym filmie, proces ładowania zaczyna się, gdy wskaźniki baterii obu smartfonów wyświetlają 50%. Po 5 minutach oba urządzenia zyskują po 5%. 15 minut później, widać na nich wynik 65%. Po kolejnych 30 minutach wskaźnik w Power 3 pokazuje 81%, zaś ten z Redmi 5 Plus – 74%. 45 minut później Ulefone jest już w pełni naładowany, zaś akumulator Xiaomi osiąga zaledwie 81%.

Biorąc pod uwagę pojemność baterii i specyfikę ładowania, trzeba stwierdzić, że technologia 5V/3A sprawdziła się podczas testu lepiej.

Oprócz dużej baterii i szybkiego ładowania, Ulefone Power 3 dysponuje jeszcze innymi przydatnymi funkcjami. Ma na przykład 6-calowy ekran o proporcjach 18:9, pracujący w rozdzielczości Full HD+. Do tego smartfon wyposażono w ośmiordzeniowy procesor Helio P23, co w połączeniu z 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej powinno zapewnić płynną pracę.

Pewną wartością dodaną są aparaty – podwójny z tyłu (21 Mpix + 5 Mpix) oraz podwójny z przodu (13 Mpix + 5 Mpix), z systemem rozpoznawania twarzy. Na pleckach urządzenia znajduje się też czytnik linii papilarnych. Dobrą wieścią jest też niezależny układ audio oraz Android 8.1 Oreo po wyjęciu z pudełka.

Aby zyskać więcej informacji na temat tego telefonu, producent zaprasza na swoją oficjalną stronę. Aktualnie Ulefone Power 3 dostępny jest w specjalnej cenie 229,99 dolarów – na przykład >tutaj<.

 

Wpis powstał przy współpracy z Ulefone


Warning: preg_replace(): Allocation of JIT memory failed, PCRE JIT will be disabled. This is likely caused by security restrictions. Either grant PHP permission to allocate executable memory, or set pcre.jit=0 in /home/klient.dhosting.pl/tabletowo/tabletowo.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 383

Obserwuj nas