Co kupić na prezent? Podpowiadamy w naszym poradniku świątecznym!

Jak co roku w podobnym terminie (no dobra, tym razem trochę bardziej „last minute”), oddajemy w Wasze ręce poradnik świąteczny, a wraz z nim mnóstwo propozycji sprzętu o sensownym stosunku cena/jakość, który może okazać się dobrym pomysłem na prezent – dla kogoś najbliższego lub… dla samego siebie ;). Patronat nad tegoroczną edycją poradnika objął Komputronik i ASUS!

Końcówka pierwszej połowy grudnia to już ostatni dzwonek, by jeszcze przed świętami zdążyć kupić upatrzone prezenty. A jeśli nie wiecie, co kupić, idealnie się składa – przybywamy z pomocą. Zwłaszcza, że grudzień to miesiąc, który każdemu z nas kojarzy się z zabieganiem i głową pełną myśli, które niekoniecznie krążą wokół parametrów technicznych przedstawicieli danej kategorii produktowej.

Reklama

Jednymi z najbardziej popularnych podarków są urządzenia elektroniczne — te mniejsze i te większe; tańsze i droższe. A wybór nie jest wcale prosty. Dlatego właśnie oddaję dziś w Wasze ręce świąteczny poradnik zakupowy, który przeprowadzi Was przez najciekawsze urządzenia elektroniczne.

W niniejszej publikacji pochyliliśmy się wraz z Redakcją nad najważniejszymi kategoriami urządzeń, które Was interesują najbardziej. Są to: smartfony (w ujęciu w cenowym: do 800, do 1300, do 2000 złotych oraz propozycje flagowe), tablety, słuchawki, głośniki, laptopy, ultrabooki, hybrydy, smartwatche i smartbandy. Są też propozycje elektronicznych gadżetów i akcesoriów dla geeków, zatem wierzę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Kliknij tutaj, by przejść do poradnika!

Miłego czytania!