Pomóż ZTE wymyślić nowe urządzenie i zgarnij nagrodę pieniężną lub wyjazd do Las Vegas na CES 2017 | Tabletowo.pl

Pomóż ZTE wymyślić nowe urządzenie i zgarnij nagrodę pieniężną lub wyjazd do Las Vegas na CES 2017

Dołącz do dyskusji 0

ZTE wyszło z ciekawą inicjatywą – zachęca wszystkich, aby podzielili się swoimi pomysłami na nowe urządzenie. Producent przewidział też nagrody dla uczestników tej akcji.

Jeśli jesteście pełni pomysłów i czujecie, że dzięki Waszej pomocy na rynku w końcu zadebiutuje coś naprawdę interesującego, to wystarczy, że wykonacie dwa proste kroki. Najpierw musicie dołączyć do społeczności, skupionej wokół ZTE – możecie zrobić to na tej stronie. Gdy już to zrobicie, wystarczy, że tutaj podzielicie się swoją sugestią lub zaproponujecie rozwiązanie, które powinno znaleźć się w urządzeniu, tworzonym przez Chińczyków.

Musicie jednak pamiętać, że są trzy ograniczenia:

  • pomysł musi dotyczyć sprzętu mobilnego,
  • zaproponowane rozwiązania muszą być możliwe do wykonania (musicie więc nieco poskromić swoją fantazję ;),
  • stworzone w ten sposób urządzenie musi być dostępne (czyt. relatywnie tanie) dla większości konsumentów.

ZTE przewidziało oczywiście nagrody dla uczestników tej akcji. Głównie są to pieniądze na kartach podarunkowych, choć główną nagrodą jest wycieczka do Las Vegas na CES 2017 (wraz z osobą towarzyszącą).

Swoje pomysły można zgłaszać do 31 sierpnia 2016 roku. Następnie rozpocznie się faza głosowania, a po niej etap przesyłania konceptów i kolejne głosowanie. Trzy najwyżej ocenione w każdym głosowaniu rozwiązania zostaną nagrodzone – podobnie, jak pięciu najbardziej aktywnych recenzentów. Możliwość wyjazdu do Las Vegas otrzyma natomiast autor najlepszego konceptu. Dokładne szczegóły i daty znajdziecie na podlinkowanej w źródle stronie ZTE.

Źródło: Engadget, ZTE

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona