Pomarańczowy łączy się z zielonym - Orange nawiązuje współpracę ze Spotify | Tabletowo.pl

Pomarańczowy łączy się z zielonym – Orange nawiązuje współpracę ze Spotify

Dołącz do dyskusji 0

Serwisy streamingujące muzykę to dla nas codzienność. Mało kto decyduje się na słuchanie poczciwych „empetrójek”, podczas gdy można mieć dostęp do milionów utworów za pośrednictwem kilku tapnięć w ekran smartfona. 

Operatorzy telefonii komórkowych od jakiegoś czasu jeszcze bardziej ułatwiają sprawę, oferując płatny, bądź bezpłatny dostęp do muzyki w ramach abonamentu. I tak jak operatorzy Play i T-Mobile współpracują z Tidalem, tak sieć Orange zdecydowała się na Spotify.

Na blogu Orange pojawiła się informacja o uruchomieniu usługi, w której za 19,99 zł miesięcznie otrzymamy konto Premium od Spotify. Czyli nic nowego, bo za tą samą cenę możemy wykupić subskrypcję z poziomu strony internetowej streamera.

spotify orange

Interesującą opcją dla tych, którzy słuchają dużo muzyki, i borykają się z wiecznym deficytem megabajtów, jest wykupienie nielimitowanego transferu w ramach aplikacji za 4,99 zł. Oferta obowiązuje zarówno dla abonamentu, jak i numerów prepaid. Wysyłamy bezpłatnego SMS-a na numer 80802 o treści A, i już oszczędzamy pakiety internetowe.

Jest jeszcze jedna dobra wiadomość: ci którzy jeszcze dzisiaj lub jutro aktywują Spotify, dostaną bezpłatny dostęp do Premium za darmo przez miesiąc! Dotyczy to jednak tylko pierwszych 1000 klientów, więc trzeba się spieszyć.

Więcej o promocji w regulaminie na specjalnej stronie Orange.

źródło: Orange

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona