Masz Galaxy A5 2016? Sprawdź, czy możesz już go zaktualizować do Androida 6.0.1 Marshmallow | Tabletowo.pl

Masz Galaxy A5 2016? Sprawdź, czy możesz już go zaktualizować do Androida 6.0.1 Marshmallow

Dołącz do dyskusji 0

Dziś zdecydowanie jest dzień dobrych wieści. Najpierw dowiedzieliśmy się, że Samsung rozpoczął proces udostępniania aktualizacji do Androida 6.0.1 Marshmallow dla tabletów Galaxy Tab S pierwszej generacji. Teraz natomiast jeden z naszych Czytelników poinformował nas, że jego Galaxy A5 2016 dostał właśnie nową wersję systemu. Jeśli więc też macie ten model, sprawdźcie, czy i na ekranach Waszych smartfonów pojawiło się powiadomienie o możliwości pobrania i zainstalowania Pianki.

Aktualizacja waży 992,85 MB i jest udostępniana przez OTA (Over-The-Air). Jak zawsze, proces ten przebiega stopniowo, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spróbować ręcznie wymusić update – czasami to pomaga otrzymać go od razu.

W opisie aktualizacji Samsung podaje, że wnosi ona ze sobą m.in. nowy interfejs TouchWiz, funkcję Szybkie połączenie, zaawansowany tryb oszczędzania baterii (czyli Doze) oraz nowy wzór wibracji. Wszystkie zmiany możecie zobaczyć na poniższych screenach.

Jeśli posiadacie Galaxy A5 2016 i zaktualizowaliście go już do Androida 6.0.1 Marshmallow, dajcie koniecznie znać w komentarzach, jak smartfon działa na nowej wersji systemu! Zawsze bowiem pojawia się pytanie: Czy warto?

Dzięki Piotr!

Źródło: własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona