Polska na Spotify. 40 playlist z muzyką, których nam brakowało | Tabletowo.pl

Polska na Spotify. 40 playlist z muzyką, których nam brakowało

Dołącz do dyskusji 0

To nie tak, że wcześniej polskiej muzyki na Spotify nie było lub było za mało. Jednak odszukanie ulubionych kawałków wymagało od użytkowników nieco zachodu, uwagi, czasu… Teraz sprawa jest prosta: odpalamy jedną z 40 specjalnie przygotowanych playlist i słuchamy!

Spotify ma od tego ludzi: od tworzenia playlist. Ponad 100 osób kompletuje obecnie utwory, do których mamy dostęp za kilkoma kliknięciami. Aktualnie lokalnych i globalnych playlist jest ponad 4,5 tysiąca, i ich liczba stale rośnie. Aby lepiej reprezentować polskich użytkowników i ich kulturę, od dzisiaj w serwisie Spotify są dostępne polskie playlisty – ponad 40 zestawów muzycznych przygotowanych od podstaw, z myślą o polskich fanach muzyki.

Część z playlist jest w 100% polska i nie znajdziemy tam ani krzty „obcych nut”. Inne z kolei to swoisty miks muzyki powstałej na naszej ziemi z utworami pochodzącymi z innych stron świata. Oto przykładowe zestawienia, które pojawiły się w serwisie:

Oprócz reprezentowania konkretnych gatunków muzycznych, nowe playlisty umilą nam czas w pracy, pozwolą się zrelaksować czy wprawią w radosny nastrój. Ci, którzy chcą wiedzieć co w muzycznej trawie piszczy i lubią zawsze być na czasie, znajdą to czego szukają na playliście Top Hits Polska. Natomiast w każdy piątek na playliście New Music Friday Polska będą dostępne największe, najnowsze hity.

Podobnie jak globalne playlisty, da się je znaleźć z poziomu zakładki Przeglądaj w sekcji Gatunki i nastroje.

Macie już swoje ulubione typy playlist na Spotify? A może wolicie tworzyć własne? Podzielcie się swoimi muzycznymi znaleziskami w komentarzach!

źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona