Saturn i operatorzy niechcący potwierdzili polską cenę Galaxy Note 9. Cóż, phablety Samsunga nigdy nie były tanie

Najważniejsze jest chyba to, że Galaxy Note 9 nie będzie droższy od poprzednika. Tak wynika z cen, jakie na swoich stronach umieścił sklep Saturn oraz operatorzy Plus i Play. Co prawda o tym, ile będzie kosztował nowy phablet Samsunga wiemy już od kilku tygodni, jednak wspomniane przecieki tylko potwierdzają ustaloną wtedy cenę.

Plus postarał się już u usunięcie ze swoich stron nowego cennika, gdzie można było zauważyć obecność Samsunga Galaxy Note 9 i przypisaną do niego cenę – 4299 złotych. Kto był na tyle roztropny, żeby przyjrzeć się bliżej temu zestawieniu, pobrał je na swoje urządzenie.

Podobnie ma się rzecz z cennikami Play. Operatorzy nie pozwolili więc nikomu poczuć się zaskoczonym ceną Note’a 9.

Na stronie Saturna nadal można zorientować się, ile trzeba będzie wydać na nowego flagowca Koreańczyków. Wystarczy w wyszukiwarce produktów zacząć wpisywać frazę „Samsung Galaxy”, a wśród proponowanych produktów pojawi się nieokreślony bliżej z nazwy smartfon „Samsung Galaxy Niebieski” lub „Lawendowy”. Musi to być Note 9, gdyż żaden inny telefon tego producenta nie kosztuje blisko 4300 złotych.

Ponadto miniaturki ukazujące Note’a 9 przez jakiś czas były jeszcze widoczne przy cenie, nie pozostawiając wątpliwości, o jaki model telefonu chodzi.

Cena odnosi się do wersji z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Jak wynikało z przedwcześnie ujawnionego filmu, Samsung szykuje także do sprzedaży opcję z 512 GB pamięci wewnętrznej. Czy do Polski trafi również ta odmiana phabletu – okaże się podczas wieczornej prezentacji lub krótko po niej.

https://youtu.be/XSqdwuX4ySs

Jeśli chcecie oglądać pełną transmisję z Galaxy Unpacked 2018, można skorzystać z tego linku. Stream z prezentacji ruszy o godzinie 17:00 polskiego czasu.

https://www.tabletowo.pl/2018/08/08/samsung-galaxy-note-9-przed-premiera/

źródło: Plus, Play, Saturn dzięki gsmmaniak, GSMonline (1), (2)