Wycieka polska cena Samsunga Galaxy J6 (2018). Raczej nie porywa, ale to nic – smartfon i tak pewnie dobrze się sprzeda | Tabletowo.pl

Wycieka polska cena Samsunga Galaxy J6 (2018). Raczej nie porywa, ale to nic – smartfon i tak pewnie dobrze się sprzeda

Dołącz do dyskusji 0

Pierwszy polski sklep ujawnił cenę tegorocznej edycji Samsunga Galaxy J6. Najprawdopodobniej, przynajmniej na początku, w sklepach będzie dostępny w cenie 1149 zł.

Nie można powiedzieć, że z zapartym tchem czekaliśmy na informację o cenie Samsunga Galaxy J6 (2018). Jednak jeśli już takowa się pojawiła, wypadałoby ją skomentować.

Galaxy J6 (2018) można było przez chwilę dostrzec na stronach sklepu RTV Euro AGD. Udało się to gsmmaniakowi. Zgodnie z ofertą, za smartfon przyjdzie nam zapłacić 1149 złotych. Aktualnie nie można już się dostać na stronę ze wspomnianym produktem – sklep zorientował się, że informacja pojawiła się na stronie przedwcześnie i zdjął ją, by nie wprowadzać w błąd klientów. Od czego są jednak zrzuty ekranu?

(zdj. gsmmaniak)

Zgodnie z przedwcześnie udostępnionymi danymi, smartfon będzie występował w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, złotej i lawendowej (albo „lawędowej” ;). Zgodnie z tym, czego dowiedzieliśmy się już wcześniej, w Polsce będzie dostępna tylko wersja z 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Na pewno nie jest to jakiś rekord, jak na smartfon kosztujący ponad 1000 złotych.

Teraz RTV Euro AGD udaje, że nie ma Galaxy J6 2018

Trzeba przyznać, że 1149 złotych za smartfon z 3 GB RAM-u to nie interes życia. Jednak raczej nie obawiałbym się o los Galaxy J6 (2018). Urządzenie ma ładny wyświetlacz Infinity Display Super AMOLED o przekątnej 5,6 cala, więc będzie się podobać. Sprzęt na pewno trafi też do ofert operatorów telefonii komórkowej, którzy będą dodawać go do abonamentu, i w ten sposób Samsung zachowa dobrą, choć mocno zagrożoną pozycję na polskim rynku smartfonów.

Samsung zdradził, kiedy Galaxy J6 trafi do sprzedaży w Polsce. Wiemy też, w jakiej konfiguracji

źródło: RTV Euro AGD dzięki gsmmaniak

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona