Samsung Galaxy J6 (fot. Samsung)

Wycieka polska cena Samsunga Galaxy J6 (2018). Raczej nie porywa, ale to nic – smartfon i tak pewnie dobrze się sprzeda

Pierwszy polski sklep ujawnił cenę tegorocznej edycji Samsunga Galaxy J6. Najprawdopodobniej, przynajmniej na początku, w sklepach będzie dostępny w cenie 1149 zł.

Reklama

Nie można powiedzieć, że z zapartym tchem czekaliśmy na informację o cenie Samsunga Galaxy J6 (2018). Jednak jeśli już takowa się pojawiła, wypadałoby ją skomentować.

Galaxy J6 (2018) można było przez chwilę dostrzec na stronach sklepu RTV Euro AGD. Udało się to gsmmaniakowi. Zgodnie z ofertą, za smartfon przyjdzie nam zapłacić 1149 złotych. Aktualnie nie można już się dostać na stronę ze wspomnianym produktem – sklep zorientował się, że informacja pojawiła się na stronie przedwcześnie i zdjął ją, by nie wprowadzać w błąd klientów. Od czego są jednak zrzuty ekranu?

Reklama
(zdj. gsmmaniak)

Zgodnie z przedwcześnie udostępnionymi danymi, smartfon będzie występował w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, złotej i lawendowej (albo „lawędowej” ;). Zgodnie z tym, czego dowiedzieliśmy się już wcześniej, w Polsce będzie dostępna tylko wersja z 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Na pewno nie jest to jakiś rekord, jak na smartfon kosztujący ponad 1000 złotych.

Teraz RTV Euro AGD udaje, że nie ma Galaxy J6 2018

Trzeba przyznać, że 1149 złotych za smartfon z 3 GB RAM-u to nie interes życia. Jednak raczej nie obawiałbym się o los Galaxy J6 (2018). Urządzenie ma ładny wyświetlacz Infinity Display Super AMOLED o przekątnej 5,6 cala, więc będzie się podobać. Sprzęt na pewno trafi też do ofert operatorów telefonii komórkowej, którzy będą dodawać go do abonamentu, i w ten sposób Samsung zachowa dobrą, choć mocno zagrożoną pozycję na polskim rynku smartfonów.

https://www.tabletowo.pl/2018/05/23/samsung-galaxy-j6-kiedy-w-polsce-specyfikacja-cena/

źródło: RTV Euro AGD dzięki gsmmaniak

  1. Ale co tu ma się podobać? Ekran to słabe HD+ a nie full hd które w tej cenie powinno być już obowiązkowe, zupełnie nieopłacalny telefon, no i ta 'oszałamiająca’ bateria 3000mah…

    1. Jakie HD+? To nie jest nawet dawne HD Ready. Poczytaj o matrycach AMOLED PenTile. W opisywanym przypadku niepełne 720p. Co najśmieszniejsze, szykuje się jeszcze większy kabaret związany z rozdzielczością. Niedługo wypuszczą 6-calowego J8 też z niepełnym HD.

      1. A no fakt, babolowate pentile, warto też wspomnieć o braku czujników, w tym oczywiście tradycyjnie jak to w serii J brak automatyki podświetlenia… niezłe jaja, ale fani szajsunga i tak to łykną.

    1. Nie ma flagowca samsunga z ekrnem 5.6′. Po 2, nie ma zagiętych krawędzi. Po 3 przez Infinty Display oni rozumieją proporcje 18:9 i mniejsze ramki.

  2. Samsung kroczy prostą drogą do upadku. Niejedna firma już pokazała że najbardziej dochodowe są tańsze modele. Zaniedbując ten segment rynku mogą się przejechać, jak niejedni już przed nimi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama