Sprawdziły się nasze obawy: jest polska cena Huawei P10 Lite i nie jest taniej niż na Zachodzie - Tabletowo.pl

Sprawdziły się nasze obawy: jest polska cena Huawei P10 Lite i nie jest taniej niż na Zachodzie

Dołącz do dyskusji 0

Huawei P10 Lite jest przedmiotem zainteresowania wielu ludzi. Od blogerów branży tech, przez pasjonatów nowych technologii po zwykłych Kowalskich, którzy słyszeli, „że Huawei dobre i niedrogie”. Huawei życzyłoby sobie, żeby P10 Lite stało się takim hitem sprzedażowym, jak model P8 Lite. Jednak z tą ceną będzie trudno.

Trudno, bo najprawdopodobniej Huawei P10 Lite będzie w naszym kraju sprzedawany w cenie 1499 zł. Informacją o tym niechcący podzielił się z wszystkimi operator sieci Plus, publikując cennik telefonów w ofercie abonamentowej sklepu internetowego.

Tabletowo.pl Sprawdziły się nasze obawy: jest polska cena Huawei P10 Lite i nie jest taniej niż na Zachodzie Huawei Nowości Plotki / Przecieki Smartfony

Cena w wolnej sprzedaży nie będzie zapewne odbiegać od tej, a najprawdopodobniej pozostanie taka sama. Dlaczego nie są to zbyt dobre wieści? Szczerze – liczyłem na to, że na średniaka Huawei nie trzeba będzie wydać półtora tysiąca złotych. Przypomnijmy, że P9 Lite w momencie premiery kosztował 1299 zł, a więc sporo taniej.

Oczywiście, spodziewaliśmy się, że P10 Lite nie będzie cenową okazją stulecia, bo z podobnego pułapu wystartowały sklepy za granicą, jednak tam sprzedawana jest wersja z 4GB RAM, a do nas trafiła słabsza wersja z 3 GB RAM. A cena pozostała na tym samym poziomie.

Nie chcę bawić się w wyrocznię, bo oficjalnie ceny Huawei P10 Lite jeszcze nie zostały podane, ale jeśli za ten smartfon trzeba będzie wydać 1499 złotych, to nie wróżę mu oszałamiającego sukcesu. Pogratulować sobie będzie mogło tylko Huawei, bo firmie udało się przedostać do świadomości konsumentów jako producent ze znakomicie wycenionymi urządzeniami ze świetną specyfikacją, a teraz zacznie równać do konkurencji również kwotami, jakie żąda się za smartfony.

źródło: Plus dzięki GSMmaniak

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona