Polscy użytkownicy Galaxy S5 już niedługo powinni otrzymać aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow

Samsung już miesiąc temu rozpoczął proces aktualizacyjny do Androida 6.0.1 Marshmallow dla Galaxy S5. Wiadomo, że musi upłynąć trochę czasu, aby nowa wersja systemu trafiła także do polskich użytkowników, ale wygląda na to, że może stać się to już naprawdę niedługo.

Co prawda ostatnio aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow otrzymali mieszkańcy Sri Lanki, ale trzeba zauważyć, że w ich kraju sprzedawano Galaxy S5 z oznaczeniem kodowym SM-G900F. Ten sam model pojawił się również w Europie, a więc i w Polsce. Oznacza to więc, że już wkrótce także i Wy powinniście otrzymać powiadomienie o pojawieniu się możliwości pobrania i zainstalowania nowej wersji systemu operacyjnego dla Waszego smartfona.

Samsung Galaxy S5 Android 6.0.1 Marshmallow

Oczywiście nie ma pewności, że Android 6.0.1 Marshmallow pojawi się na Waszych urządzeniach w ciągu najbliższych kilku dni, ale z pewnością powinno się to stać w przeciągu kilku tygodni. Należy również pamiętać, że cały proces przebiega etapami, więc nie wszyscy otrzymają aktualizację w tym samym czasie.

Źródło: SamMobile