fot. Twitter

Wystartował nowy kanał – Polsat Games. W jednym z programów gościnnie będzie występować nasza Kasia

Dziś jesteśmy świadkami startu nowego kanału dla graczy – Polsat Games. Kanał kieruje swoją ofertę przede wszystkim do graczy komputerowych. Na kanale znajdziemy programy skierowane do miłośników rozgrywek e-sportowych, elektronicznej rozrywki, nowych technologii czy animacji. A w jednym z nich gościnnie występuje nasza Kasia!

fot. Polsat

Kanał Polsat Games będzie transmitował najważniejsze wydarzenia ze świata e-sportu, poza tym znajdziemy w nim bogatą ofertę ze świata gier, gadżetów czy sprzętu. Przede wszystkim będą to jednak mecze z cyklu Ultraliga w League of Legends z pulą nagród w wysokości 100 tysięcy złotych. W ofercie nie zabraknie także programów dla dzieci i edukacyjnych (promujących naukę przez gry). Nie zabraknie gwiazd e-sportu czy internetu.

Reklama

W ofercie są m.in. takie programy, jak:

  • Nowa Gra+ – znajdziemy tutaj recenzje najważniejszych tytułów ze świata gier komputerowych,
  • Tech To Logiczne – program z testami gadżetów i sprzętu gamingowego, prowadzony przez Jakuba Malca,
  • Gry Komputerowe Show – program o grach komputerowych,
  • Level 7 – wszelkie rankingi gier komputerowych,
  • Deja Vu – świat retrogamingu,
  • Mistrz Gry – talk-show z twórcami gier wideo.

Na kanale nie zabraknie również anime. Wśród obecnych w Polsat Games tytułów zobaczymy takie seriale, jak: Dragon Ball Super, Akademia bohaterów, Monster Hunter Stories: Ride On, One Piece, Assassination Classroom i Bleach.

Polsat Games obejrzymy w pakietach Cyfrowego Polsatu (od Mini HD) na kanale numer 16. Autorskie programy i relacje będziemy mogli również śledzić na platformach internetowych: IPLA, YouTube czy Twitch (będą tam publikowane tydzień po premierowej emisji w TV). Trzeba szczerze przyznać, że na rynku telewizyjnym brakowało takiego kanału z ofertą skierowaną do graczy komputerowych – dzisiaj jest to bardzo prężnie rozwijająca się branża.

P.S. W programie nie mogło oczywiście zabraknąć także naszej Kasi w charakterze gościa. Jeśli chcesz zobaczyć jak wypadła, zapraszamy dzisiaj o 22:30 przed telewizory na premierowy odcinek programu Tech – To Logiczne.

Źródło: Polsat przez Benchmark