Polecaj Google Pay i zgarnij aż 400 złotych do wydania w Google Play

Odnoszę wrażenie, że Google robi, co może, by zachęcić kolejne osoby do korzystania z Google Pay (znanego wcześniej jako Android Pay). Okazuje się, że poza ostatnią promocją dla nowych użytkowników aplikacji, internetowy gigant równolegle wystartował z kolejną akcją promocyjną, tym razem już dla wszystkich, również osób aktualnie używających Google Pay. Wystarczy polecać aplikację znajomym, by zgarnąć nawet 400 złotych do wykorzystania w Sklepie Google Play.

Sprawa jest banalnie prosta

Tak naprawdę wszystko sprowadza się do trzech kroków. Wystarczy:

Reklama
  • pobrać aplikację Google Pay lub, jeśli z niej korzystamy, uruchomić,
  • przejść do dedykowanej zakładki w menu, by wygenerować osobisty kod promocyjny -> mój to: GDA3V7BP,
  • podzielić się kodem polecającym ze znajomymi, którzy dotychczas nie korzystali z Google Pay (tj. nie dokonali żadnej płatności tym sposobem). Ci, podczas instalowania aplikacji, w polu „kod promocyjny” muszą dodać rzeczony kod. To wszystko.

Ale oczywiście, żeby nie było tak pięknie – sama instalacja aplikacji i dodanie do niej karty płatniczej nie wystarcza – nowy użytkownik musi jeszcze dokonać płatności wykorzystując Google Pay. Dopiero wtedy każda ze stron otrzyma po 40 złotych do wydania w Google Play. A to z kolei oznacza możliwość zakupu gier, aplikacji, muzyki czy filmów ze środków zebranych na karcie podarunkowej.

Promocja jest ograniczona – każdy może otrzymać maksymalnie 400 złotych do rozdysponowania w Google Play, co oznacza, że tylko za pierwszych 10 osób, które wykorzystają nasz kod polecający, otrzymamy benefit. Warto też pamiętać, że promocja „Polecaj znajomym” trwa do 14 maja bieżącego roku, a pełny regulamin znajdziecie pod tym adresem.

Pozwólcie, że na koniec przypomnę jeszcze o drugiej promocji, o której wspomniałam we wstępie. W jej ramach należy dokonać pięciu transakcji przy pomocy Google Pay, by zgarnąć 40 złotych do wykorzystania w Google Play. Haczyki są dwa: z promocji mogą skorzystać jedynie nowi użytkownicy aplikacji, a transakcje muszą być wykonane w różne dni.

Nie ukrywam, że odkąd w ING – wreszcie – pojawiło się wsparcie dla Google Pay, dużo częściej płacę telefonem. Nie trzeba było mnie jakoś szczególnie przekonywać do tej usługi – czekałam tylko, aż mój bank ją udostępni. Ciekawi mnie zatem czy akcje promocyjne tego typu, jak niniejsza, faktycznie przełożą się na wzrost liczby użytkowników Google Pay w Polsce. A Wy, korzystacie z tego rozwiązania?

https://www.tabletowo.pl/2017/08/21/jak-placic-za-zakupy-zegarkiem-nfc-android-pay/

źródło: Google