Polaroid na targach CES pokazał również dwa budżetowe tablety | Tabletowo.pl

Polaroid na targach CES pokazał również dwa budżetowe tablety

Dołącz do dyskusji 0

Polaroid na targach CES 2015 zaprezentował 5,5-calowy phablet Selfie, który ma 13-megapikselowy i obracający się aparat. Jednak ta fotograficzna firma tworzy również tablety, a teraz zaprezentowała dwa nowe modele.

Nowe dachówki to Polaroid L7 oraz L10. Jak łatwo można się domyślić, zostały one wyposażone odpowiednio w 7 oraz 10-calowe wyświetlacze. Za moc odpowiadają 4-rdzeniowe procesory nieznanej firmy, ale możemy przypuszczać, że będą to układy MediaTeka. Posiadają one również po dwa aparaty fotograficzne, a ich system to Google Android 5.0 Lollipop. Znajdziemy w nich również WiFi, Bluetooth oraz głośniki na przednim panelu.

Polaroid L7

Na razie nie ma informacji o szczegółowych specyfikacjach tych urządzeń. Wiemy jednak, że L7 będzie kosztować 99 dolarów, a model L10 to koszt 149 dolarów. Pojawią się one prawdopodobnie w USA wiosną tego roku.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona