Pół miliona aplikacji w Google Play - Tabletowo.pl

Pół miliona aplikacji w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Aplikacje i gry dostępne w sklepach na poszczególne systemy operacyjne znacznie rozszerzają możliwości naszych tabletów internetowych. Nic więc dziwnego, że deweloperzy dwoją się i troją, by zaproponować nam kolejne ciekawe rozwiązania, które z chęcią wykorzystamy. Według firmy Distimo, w Google Play (wcześniej: Android Market) znajdziemy już ponad pół miliona aplikacji (dla porównania, w App Store jest ich ponad 600 tysięcy).

Tabletowo.pl Pół miliona aplikacji w Google Play Aplikacje Nowości

W ciągu czterech miesięcy do Google Play trafiło sto tysięcy nowych programów. Z danych wspomnianej firmy wynika, że w tym samym czasie do App Store dodano 63 tysiące aplikacji, do Windows Phone 7 Marketplace – 35 tysięcy, natomiast do BlackBerry App World – 22 tysiące.

Distimo zauważa również, że w Google Play znaczna część dostępnych aplikacji to darmówki – jedynie za 28% z nich trzeba zapłacić. W App Store jest odwrotnie – dostępnych jest więcej płatnych programów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona