Pokrowiec do Asusa Eee Pad Transformer dostępny w Polsce - Tabletowo.pl

Pokrowiec do Asusa Eee Pad Transformer dostępny w Polsce

Tabletowo.pl Pokrowiec do Asusa Eee Pad Transformer dostępny w Polsce Akcesoria Nowości

Wiele osób spośród tych, które weszły w posiadanie Asusa Eee Pad Transformer, chce dokupić do niego pokrowiec. Okazuje się jednak, że wcale nie jest to łatwa sztuka. O ile tego typu akcesoriów dla iPada jest od groma, tak tych do tabletów z Androidem już nie. Z pomocą przychodzi Asus Eee Pad Transformer TF101 Sleeve.

Na pewno wiecie, że pokrowiec ten jest dostępny za granicą już od dłuższego czasu,a w Polsce – ani widu, ani słychu. Wielu posiadaczy tabletu Asusa miało zamiar nawet sprowadzać akcesorium – teraz nie jest to już konieczne. Można je dostać w Polsce przez oficjalny sklep producenta – link.

Nowe pokrowce ASUS Eee Pad Sleeve stworzono dla notebooków Eee Pad Transformer TF101. Są lekkie i eleganckie, a ich gładka podszewka chroni zawartość przed zadrapaniami i uszkodzeniem.

Pokrowiec na Eee Pad Transformer ma dwa zastosowania: ochrona tabletu przed zarysowaniami itp. oraz podstawka do wygodniejszego oglądania filmów czy pisania. Taka przyjemność kosztuje 149 złotych.

Z kwestii czysto technicznych – waga pokrowca to 120 g, natomiast wymiary: 38 x 27,5 x 0,1 cm.

Paweł – dzięki za podesłane info! :)

Tabletowo.pl Pokrowiec do Asusa Eee Pad Transformer dostępny w Polsce Akcesoria Nowości   Tabletowo.pl Pokrowiec do Asusa Eee Pad Transformer dostępny w Polsce Akcesoria Nowości   Tabletowo.pl Pokrowiec do Asusa Eee Pad Transformer dostępny w Polsce Akcesoria Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona