Pokémon TCG już niedługo zagości w App Store - Tabletowo.pl

Pokémon TCG już niedługo zagości w App Store

Dołącz do dyskusji 0

Firma Nintendo dość długo i zaciekle broniła się przed przeniesieniem swoich gier na tablety i telefony komórkowe. To właśnie pokaźna ilość tytułów niedostępnych na innych platformach była bowiem jednym z głównych powodów, dla których warto było nabyć konsole japońskiego giganta. Wszystko wskazuje jednak na to, że sytuacja ta już niedługo ulegnie zmianie.

W kanadyjskim App Store pojawiło się bowiem tabletowe wcielenie gry Pokemon Trading Card Game, co oznacza, że niedługo tytuł ten zostanie udostępniony również w innych krajach. Sama gra stanowi cyfrowy odpowiednik popularnej kolekcjonerskiej karcianki i będzie dostępna jako tytuł do pobrania za darmo lecz oferujący dodatkowe zestawy kart do nabycia za realne pieniądze. Oczywiście ten jeden przypadek nie oznacza jeszcze, że możemy się spodziewać tabletowych wersji wszystkich największych hitów Nintendo, jednak z pewnością daje on nadzieję na to, że japończycy nieco śmielej wkroczą na rynek aplikacji na urządzenia mobilne.

Oficjalna data światowej premiery gry nie jest jeszcze znana. Niecierpliwi mogą już jednak pobrać wersję na komputery PC i Mac.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona