Pokaż kotku, co masz w środku, czyli Google Nexus 9 rozebrany | Tabletowo.pl

Pokaż kotku, co masz w środku, czyli Google Nexus 9 rozebrany

Dołącz do dyskusji 0

Nexusa 9 można kupować już od dwóch dni, niestety pierwsze recenzje okazują się być niezbyt pochlebne. Ekipa iFixit wzięła pod lupę tytułowe urządzenie i oceniła je pod okiem serwisantów.

Dla klienta takie rozebranie może rzucić podgląd na to czy naprawa może być problematyczna, a przez to też droższa. Z kolei dla serwisantów ukazuje z czym mogą walczyć w przyszłości.

Niestety, w przypadku HTC wiadomo, że produkty tej firmy są trudne w naprawie. Okazało się, że nie inaczej jest w przypadku Nexusa 9. Tablet otrzymał bowiem zaledwie 3 punkty na 10 możliwych. Jednak niektórych może pocieszy fakt, że nowy iPad dostał tylko 2 punkty.

Plus przyznano za tylną obudowę, którą dzięki zaczepom można zdjąć bez dodatkowych narzędzi. Niestety pod osłoną jest dużo gorzej. Ten, kto kiedyś rozbierał któryś z ostatnich flagowców HTC wie, co mam na myśli. Bateria jest przyklejona do korpusu. O wymianie samego szkła frontowego można zapomnieć, ponieważ jest ono sklejone z wyświetlaczem.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona