Pojawiły się pierwsze patche dla HP TouchPada - Tabletowo.pl
Ważne

Pojawiły się pierwsze patche dla HP TouchPada

Tabletowo.pl Pojawiły się pierwsze patche dla HP TouchPada Ciekawostki Nowości

WebOS jest całkowicie nowym systemem operacyjnym opartym na jądrze Linux. Dzięki temu oferuje on dostęp do terminali pozwalających na zaawansowaną edycję funkcji oprogramowania i znaczną personalizację. Nic więc dziwnego, że w ciągu kilku dni od premiery tabletu HP TouchPad, pracującego na WebOS 3.0, w sieci pojawiły się pierwsze patche rozszerzające możliwości urządzenia.

Programiści z WebOS Internals pracujący nad Preware, bazą aplikacji, udoskonaleń i motywów dla smartfonów oraz tabletów działających pod kontrolą systemu WebOS, otrzymali TouchPady od firmy Hewlett-Packard. W zamian za to mieli tworzyć programy dedykowane temu tabletowi. Wygląda na to, że dotrzymali słowa, ponieważ w serwisie Preware zaczęły pojawiać się pierwsze patche dla TouchPada.

Tabletowo.pl Pojawiły się pierwsze patche dla HP TouchPada Ciekawostki Nowości

Nie jest ich dużo, lecz ich obecność jest obietnicą tego, co może przyjść w przyszłości: personalizacji niespotykanej w innych mobilnych systemach operacyjnych. Nie podoba Wam się animacja okien? Wyłączcie ją! Brakuje Wam przycisku do czyszczenia historii wyszukiwania? Nie ma problemu, doda go odpowiedni patch!

Czekam z niecierpliwością na kolejne nowości; nie tylko na patche, ale także aplikacje i motywy. Nawet jeśli WebOS stanie się tabletowym odpowiednikiem komputerowego systemu Ubuntu – chcę go mieć.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona