Pojawiły się pierwsze informacje o Meizu Pro 6 | Tabletowo.pl

Pojawiły się pierwsze informacje o Meizu Pro 6

Dołącz do dyskusji 0

Mimo, że Meizu Pro 5 został zaprezentowany zaledwie trzy miesiące temu, to już teraz pojawiają się informacje o jego następcy. Czym zaskoczy nas chiński producent?

Meizu Pro 5 jest smartfonem, który ma wyjątkowo dużo wspólnego z telefonami od Samsunga. Posiada on bowiem, przede wszystkim, procesor Exynos 7420, który, jak dotąd, obecny był tylko w urządzeniach południowokoreańskiego producenta (Galaxy S6 oraz Note 5). Poza tym możemy w nim znaleźć wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości Full HD.

Wszystko wskazuje na to, że kolejny smartfon od Meizu również będzie działał dzięki wydajnemu procesorowi od Samsunga. Ma to być najnowszy Exynos 8890, który prawdopodobnie pojawi się również w nadchodzącym Galaxy S7.

Reszta specyfikacji jest, na chwilę obecną, jeszcze nieznana. Na kolejne informacje przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, biorąc pod uwagę to, że Meizu Pro 6 zostanie zaprezentowany dopiero w drugiej połowie 2016 roku.

Źródło: androidheadlines

*Na zdjęciu widoczny Meizu MX5

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona