Pojawiła się pierwsza grafika przedstawiająca Zuk Z1 14

Pojawiła się pierwsza grafika przedstawiająca Zuk Z1

Już jakiś czas temu pojawiły się pierwsze informacje o Zuk Z1. Wiadomo już było kiedy smartfon zostanie zaprezentowany oraz jaka będzie prawdopodobna specyfikacja. Dziś pojawił się pierwsza grafika ujawniająca wygląd urządzenia.

Zuk Z1 ma zostać wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz Full HD, procesor Qualcomm Snapdragon 810 oraz 3GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika będzie 64 GB miejsca na pliki. W urządzeniu nie zabraknie modułu 4G i czytnika linii papilarnych. Całość będzie działała w oparciu o system operacyjny Android w wersji 5.1.1 Lollipop, prawdopodobnie Cyanogen OS.

Jak możecie zauważyć po powyższej grafice, Zuk Z1 może być bardzo smukłym urządzeniem wykonanym z materiałów premium. Na tyle znajdziemy prawdopodobnie szkło, ramki zostaną natomiast wykonane z metalu. Bryła trochę przypomina Samsunga Galaxy S6, chyba że mi się tylko wydaje. Ze zdjęcia można wywnioskować, że smartfon będzie wyposażony w port microUSB typu C.

Na chwilę obecną nie znamy ceny, pewna jest za to data prezentacji – 11 sierpnia. Jak na razie Zuk Z1 zapowiada się bardzo atrakcyjnie, a co Wy o nim sądzicie?

Źródło: androidheadlines