Pojawiła się aktualizacja oprogramowania dla Samsunga Galaxy Note - Tabletowo.pl

Pojawiła się aktualizacja oprogramowania dla Samsunga Galaxy Note

Tabletowo.pl Pojawiła się aktualizacja oprogramowania dla Samsunga Galaxy Note Nowości Samsung

Ostatnio producenci nas rozpieszczają. Co chwilę słyszymy o kolejnych aktualizacjach oprogramowania dostarczanych przez poszczególnych producentów. Trudno jednak czasem nie odnieść wrażenia, że wnoszą one ze sobą funkcje lub poprawki, które od początku powinny się znajdować w danym modelu. Ale nie czepiając się więcej, warto przyjrzeć się co nowego otrzymują posiadacze Samsunga Galaxy Note wraz z najnowszą aktualizacją oprogramowania (niestety, to wciąż nie jest Android Ice Cream Sandwich).

Najnowsza aktualizacja oprogramowania Galaxy Note wprowadza kilka zmian, które na pewno wpłyną na wygodę użytkowania modelu – są to zauważalne dla nas zmiany, bowiem zmienił się sposób odblokowywania ekranu, dodana została możliwość zmiany jasności ekranu w przeglądarce internetowej i zmieniona została nieco klawiatura ekranowa.

Klawiatura ekranowa – dotychczas dostępne były cztery rzędy klawiszy, przy czym jeśli chcieliśmy użyć cyfr, należało nacisnąć „?123”. Po aktualizacji mamy dostęp do pięciu rzędów – najnowszy, u samej góry, wprowadza zawsze widoczne cyfry.

Kolejna przyjemna zmiana to dodanie widżetu latarki. Dotychczas chcąc włączyć latarkę, trzeba było fatygować się do ustawień urządzenia (ustawienia -> dostępność -> latarka). Co więcej, obecnie można zmieniać jasność latarki – do wyboru są trzy różne.

Odblokowywanie ekranu – dotychczas przy wykonywaniu tej czynności na ekranie nie pojawiała się żadna komenda podpowiadająca jak to zrobić; aktualizacja takową wprowadza. Dodatkowo pojawiają się strzałki pokazujące jak odblokować ekran.

Aktualizacja oprogramowania dla Samsunga Galaxy Note, standardowo już, będzie dostępna przez OTA (over-the-air), czyli bez potrzeby podłączania urządzenia do komputera, wystarczy mieć połączenie WiFi (paczka aktualizacyjna zajmuje ok. 70MB). Dajcie znać czy powyższe zmiany są już dostępne dla posiadaczy Galaxy Note także w Polsce.

Tabletowo.pl Pojawiła się aktualizacja oprogramowania dla Samsunga Galaxy Note Nowości Samsung   Tabletowo.pl Pojawiła się aktualizacja oprogramowania dla Samsunga Galaxy Note Nowości Samsung   Tabletowo.pl Pojawiła się aktualizacja oprogramowania dla Samsunga Galaxy Note Nowości Samsung

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona