Pojawiła się aktualizacja dla Samsunga Galaxy Note 3 do Androida 5.0 Lollipop | Tabletowo.pl

Pojawiła się aktualizacja dla Samsunga Galaxy Note 3 do Androida 5.0 Lollipop

Dołącz do dyskusji 0

Mamy świetną wiadomość dla użytkowników Samsunga Galaxy Note 3. W Rosji pojawiła się aktualizacja do Androida 5.0 Lollipop.

Nie ukrywam, że jest to dla mnie dość spora niespodzianka, bo Samsung Galaxy Note 4 nadal czeka na aktualizację do Androida 5.0 Lollipop, a jego starszy brat, Note 3 właśnie otrzymał aktualizację. Co prawda jest ona dostępna jak na razie w Rosji, ale bardzo prawdopodobne, że już niedługo pojawi się w innych krajach.

Android 5.0 Lollipop dla Samsunga Galaxy Note 3 został oznaczony numerem N900XXUEBOA6. Aktualizacja zawiera w sobie większość popularnych z „lizaczka” funkcji. Wszystkie zmiany możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Jeśli nie możecie się doczekać Androida 5.0 Lollipop w swoim Samsungu Galaxy Note 3 i lubicie modyfikować swoje urządzenia „na własną rękę” możecie pobrać aktualizację na swój komputer i wgrać nową wersję systemu przez Odina. Wszystkie potrzebne pliki znajdziecie pod tym adresem.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona