Pojawił się iPhone 6 pokryty 24-karatowym złotem. Jest bardzo drogo…

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Lumia 830 oraz Lumia 930 pojawią się w wersji ze złotymi ramkami. Jeśli to nie jest dla Was wystarczająco luksusowy produkt, to może iPhone 6 lub iPhone 6 Plus pokryty 24-karatowym złotem będzie idealny? Może i wygląda przyzwoicie, ale cena zabija…

W ostatnim czasie coraz więcej urządzeń zostaje „ulepszonych” poprzez zastosowanie nieco bardziej luksusowej obudowy, ale czy smartfon pokryty niemal w całości 24-karatowym złotem, to nie jest już przesada? Ostatnio w Chinach pojawił się właśnie taki iPhone.

Obudowa złotego iPhone, oprócz zastosowania innych materiałów, posiada ciekawą, kratkową teksturę. Na froncie natomiast znajdziemy szkło hartowane Corning Gorilla Glass 3. Warto dodać, że nawet boki urządzenia i krawędzie przycisku głównego są pozłacane.

Tak wykonane urządzenie zostało wycenione na około 13,500 złotych za iPhone 6 w wersji 64 GB oraz 15,500 złotych za iPhone 6 Plus, również z wbudowaną 64-gigabajtową pamięcią. Oczywiście reszta specyfikacji jest taka sama, jak w standardowych modelach.

A co Wy sądzicie o tak wykonanym iPhone oraz o jego cenie? Dajcie znać w komentarzach.