Point of View prezentuje tablet Mobii WinTab 890W – Windows 8.1 i cztery rdzenie za 200 euro | Tabletowo.pl

Point of View prezentuje tablet Mobii WinTab 890W – Windows 8.1 i cztery rdzenie za 200 euro

Dołącz do dyskusji 0

Holenderski producent Point of View zaprezentował dziś tablet Mobii WinTab 890W, który sprzedawany będzie za dwieście euro. Co dostaniemy za tę cenę? Całkiem sporo, ale czy wystarczająco?

Tablet wyposażony został w czterordzeniową jednostkę Intel Atom Z3735F 1,8 GHz, jeden gigabajt pamięci operacyjnej, szesnaście gigabajtów na pliki, z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD, dwa aparaty z matrycą 2-megapikseli oraz 8,9-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli. Ponadto znajdziemy tutaj baterię o pojemności 4 600 mAh, moduł WiFi, Bluetooth 4.0, wyjście microHDMI i microUSB. Całość pracuje pod kontrolą Windowsa w wersji 8.1.

Point-Of-View-Mobii-WinTab-890W-686x380

Trzeba przyznać, że specyfikacja techniczna urządzenia nie powala, jednak cena nie jest wygórowana. Miejmy nadzieję, że sprzęt będzie dostępny w naszym kraju.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona