Podobają Ci się tapety z Galaxy Note 9? Już możesz je sobie pobrać

Przedwczoraj swoją premierę miał najnowszy smartfon Samsunga, Galaxy Note 9. Nowe urządzenie może zaciekawić na wiele sposobów, a jednym z nich mogą być… tapety. Wiele razy spotkałem się z tym, że użytkownicy jednego urządzenia ustawiają sobie tła znane z innego sprzętu. Przykładów daleko szukać nie muszę, bowiem sam na Nexusie 7 miałem tapetę z Samsunga Galaxy Tab S.

Kasia miała już przyjemność korzystać z Samsunga Galaxy Note 9 i przygotowała dla Was pierwsze wrażenia, z którymi możecie się zapoznać czytając >ten artykuł< lub oglądając poniższy film. A najlepiej i to, i to ;)

Tymczasem mamy dobrą wiadomość dla tych, którym spodobały się tapety z Samsunga Galaxy Note 9. Pewni użytkownicy wyciągnęli je z urządzenia i udostępnili w sieci, dzięki czemu każdy z nas może je sobie pobrać. Jak się prezentują? Poniżej możecie je obejrzeć.

Archiwum ZIP ze wszystkimi wyżej pokazanymi tapetami możecie pobrać >stąd<. 

Mnie spodobała się jedna tapeta, a jest to ta, która w galerii wyświetla się jako dziewiąta. Możliwe, że ustawię sobie ją jako tło blokady na moim smartfonie. Za to siódmą chętnie bym wrzucił na tablet jako tapeta na pulpicie. Przyznam szczerze, że grafiki te też świetnie mogą się sprawdzić jako tapety na komputerze, choć trzeba je wtedy obrócić o 90 stopni.

A może Wam spodobała się któraś z tapet? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: XDA-Developers