Podczas targów MWC 2015 LG zaprezentuje cztery budżetowe modele | Tabletowo.pl

Podczas targów MWC 2015 LG zaprezentuje cztery budżetowe modele

Dołącz do dyskusji 0

Podczas tegorocznych targów MWC w Barcelonie LG zaprezentuje cztery smartfony. Będą to urządzenia z przeciętną specyfikacją, lecz z wyglądem flagowych modeli.

Najnowsze smartfony z logo LG zostały nazwane Magna, Spirit, Leon oraz Joy. Urządzenia przede wszystkim różnią się między sobą przekątną ekranu, aparatem oraz po części wyglądem.

LG Magna została wyposażona w 5-calowy ekran o rozdzielczości HD. Warto dodać, że wyświetlacz jest lekko zakrzywiony (promień krzywizny wynosi 3000 mm). Za działanie systemu operacyjnego Android w wersji 5.0 Lollipop odpowiada czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 lub 1,3 GHz (w zależności od rynku) oraz 1-gigabajtowa pamięć RAM.

W LG Magna znajdziemy 8-megapikselową matrycę aparatu głównego oraz frontową kamerkę o matrycy 5 Mpix. Do dyspozycji użytkownika producent przeznaczył 8 GB pamięci wewnętrznej (niestety nie podano, czy znajdziemy w nim slot na kart microSD). Oprócz tego w urządzeniu znajdziemy baterię o pojemności 2540 mAh, a całość została zamknięta w obudowę o wymiarach 139,7 x 69,9 x 10,2 mm. LG Magna będzie dostępna w wersji z LTE, jednak w Polsce znajdziemy jedynie nieco uboższy model z 3G. Smartfon zadebiutuje w Polsce w maju bieżącego roku.

Reszta telefonów jest mniejsza niż 5 cali, więc nie będę się o nich rozpisywał. Napiszę tylko, że 4,7-calowy LG Spirit będzie dostępny w Polsce od marca bieżącego roku; LG Leon z 4,5-calowym wyświetlaczem – od kwietnia; a data premiery na polskim rynku najmniejszego, 4-calowego LG Joy, nie jest jeszcze znana.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona