Podcast hehTech#48 – No wire, no cry | Tabletowo.pl

Podcast hehTech#48 – No wire, no cry

Powered by Tabletowo

iTunesRSS
Dołącz do dyskusji 0

Po ostatnim, długim odcinku z Jarkiem będzie trochę krócej i luźniej. Poruszymy tematy wygody bezprzewodowych rozwiązań na przykładzie słuchawek bluetooth. Będzie też relacja i przemyślenia Pawła z Intel Extreme Masters, na których miał okazję się pojawić.

Następnie ja jeszcze dopowiem co nieco o MWC i poruszę temat przecieków, które ostatnio coraz bardziej mnie irytują. Na sam koniec chwila dywagacji o 15-calowym Surface Booku 2, którego przedsprzedaż w Polsce właśnie się rozpoczęła.

Tego odcinka możecie posłuchać bezpośrednio na SoundCloud, gdzie znajdziecie też wszystkie archiwalne odcinki, a także w podcastach Apple lub dodać do swojej ulubionej aplikacji przy użyciu linku do RSS. Oprócz tego hehTecha możecie również śledzić na portalach społecznościowych – Facebooku i Twitterze.

Spis treści:

  • 0:20 – Wstęp
  • 4:25  – Bluetooth
  • 18:39 – IEM
  • 34:56 – MWC i przecieki
  • 50:17 – Surface Book 2

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Do usłyszenia!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona