Podcast: hehTech#40 – Prawdziwy Iron Man | Tabletowo.pl

Podcast: hehTech#40 – Prawdziwy Iron Man

Powerem by Tabletowo

iTunesRSS
Dołącz do dyskusji 0

Dzisiejszy odcinek rozpocznę wrażeniami z bardzo krótkich oględzin Pixela 2 XL, a Paweł opowie historię wypadku, w którym ucierpiał jego laptop. 

Następnie porozmawiamy o małym zamieszaniu wokół luki w zabezpieczeniach procesorów Intela i łatkach mogących spowolnić ich działanie o nawet 63% (międzyczasie zdążyło się pojawić kilka aktualizacji). Kolejno po tym pojawi się temat fali dzwoniących numerów z Kuby, które mieli „przyjemność” dostawać klienci Orange.

Będzie również trochę o polskim portfelu Woolet, który spodobał się Pawłowi. Mnie za to bardzo spodobała się działalność Richarda Browninga, nazywanego od niedawna „Prawdziwym Iron Manem”, o czym postanowiłem co nieco opowiedzieć. Oprócz tego omówimy spersonalizowane głośniki Samsung S-Ray, emitujące dźwięk tylko w naszą stronę.

Na sam koniec pojawi się kącik crowdfundingowy, w którym opowiemy o okularach z przewodzeniem kostnym, przyrządzie zmieniającym gitarę elektryczną w banjo oraz grafenowym powerbanku.

Spis treści:

Będąc jeszcze w temacie numerów z Kuby dzwoniących do Orange – kilka dni po nagraniu podcastu pojawiło się stanowisko operatora w tej sprawie:

Orange anuluje opłaty za połączenia klientom, którzy oddzwonili na kubańskie numery, zaczynające się od +53

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Do usłyszenia!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona