Podcast: hehTech#33 – Telewizor idealny | Tabletowo.pl

Podcast: hehTech#33 – Telewizor idealny

Powered by Tabletowo

iTunesRSS
Dołącz do dyskusji 0

Dzisiejszy odcinek zaczniemy od małego kącika technicznego, gdyż Paweł kupił sobie nowy mikrofon. Mamy nadzieję, że będzie Wam się jeszcze lepiej słuchać naszego podcastu. Oczywiście nie obejdzie się również od opowiastek związanych z kulisami pozyskania mikrofonu, gdyż jak to zwykle w życiu – nic nie przychodzi szybko i prosto. Podobnie zresztą jest u Adriana, który ma kolejną „kosę”. Tym razem z pewną instytucją państwową ;)

Sam odcinek natomiast zaczniemy od LG V30 (tak tak, znowu ;)), żeby dopełnić formalności związanych z oficjalną premierą koreańskiego flagowca na polskich parkietach. Następnie z Korei przeskoczymy do Chin, w których to firma OnePlus pokazała światu swój nowy model – OnePlusa 5T. Porozmawiamy chwilę o naszych wrażeniach na temat odświeżenia względem poprzednika z samą „piątką” w nazwie.

Będzie też trochę o Snapdragonie, który obchodzi dekadę istnienia na rynku mobilnym. Zastanowimy się nad przyszłością amerykańskiego producenta mobilnych układów scalonych oraz czy jego komponenty mogą okazać się w przyszłości lepsze także od „zwykłych” procesorów. A skoro już mowa o czymś lepszym to nie mogliśmy wspomnieć o 7,5% udziałów #XiaomiLepsze na polskim rynku urządzeń mobilnych ;)

Na sam koniec porozmawiamy sobie o planach wprowadzenia przez Samsunga swojego Bixby do telewizorów. Paweł przedstawi swoją wizję tytułowego telewizora idealnego, a Adrian opowie trochę o samych TV na przykładzie urządzeń Samsunga (i nie będzie to audycja sponsorowana ;)).

Spis treści:

  • 0:26 – Nowy mikrofon Pawła i kulisy jego odebrania, problemy Adriana
  • 9:35 – LG V30
  • 13:53 – OnePlus 5T
  • 18:30 – 10 lat Snapdragona na rynku smartfonów
  • 22:39 – Udziały Xiaomi na rynku polskim
  • 28:55 – Bixby w telewizorach Samsunga

Przy okazji chcieliśmy również przeprosić za krótszy niż zwykle odcinek. Los postanowił podłożyć nam trochę kłód po nogi podczas nagrywania. Mamy jednak nadzieję, że Wam się spodoba!

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów, bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Do usłyszenia!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona