Podcast: hehTech#30 – Adrian szuka smartfona | Tabletowo.pl

Podcast: hehTech#30 – Adrian szuka smartfona

Powered by Tabletowo

iTunesRSS
Dołącz do dyskusji 0

Trzydziesty odcinek hehTecha zaczniemy małym kącikiem komentarzy (za które bardzo dziękujemy!), odnosząc się do kilku wypowiedzi. Po tym Paweł opowie o swoich wrażeniach z użytkowania głośnika JBL Go, który kupił jakiś czas temu, a następnie… 

…wkroczy Adrian ze swoją refleksją na temat panującego trendu na bezramkowość a propos nadchodzącego (rzekomo) w 100% bezramkowego Vivo Xplay 7, żeby potem bardzo niepłynnie przejść na temat braków kontroli jakości nowych Pixeli i akcesoriów ochronnych do telefonów. Na sam koniec Paweł będzie próbował doradzić Adrianowi w wyborze nowego smarfona. Oczywiście po drodze jest jeszcze kilka pobocznych tematów, ale myślę że nie trzeba już o tym wspominać ;)

Spis treści:

  • 0:52 – Kącik komentarzy
  • 16:01 – Wrażenia Pawła na temat JBL Go
  • 25:39 – Wincy mnij ramkufff!
  • 35:33 – Pixele, etui do telefonów
  • 42:36 – Adrian szuka smartfonu

Jak możecie usłyszeć z odcinka – mam problem w wyborze telefonu. Jeżeli macie jakieś propozycje – piszcie śmiało! Bardzo chętnie przeczytam różne komentarze. Póki co na prowadzeniu jest roczny S7 Edge mojego kolegi. Może macie jakąś lepszą alternatywę ;)

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów, bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.
Do usłyszenia!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona