Podcast: hehTech#26 – Tematy z kosmosu | Tabletowo.pl

Podcast: hehTech#26 – Tematy z kosmosu

Powered by Tabletowo

iTunesRSS
Dołącz do dyskusji 0

Postanowiliśmy, że w dzisiejszym odcinku wzniesiemy się na orbitę pozaziemską. Porozmawiamy o planach podboju kosmosu i kolonizacji Marsa, które przedstawił nam ostatnio Elon Musk. Będzie też trochę o podróżach rakietami na naszej planecie. Poza tym omówimy nowy pomysł wydłużenia limitu znaków na Twitterze do 280 oraz Twittera samego w sobie. Na sam koniec natomiast będzie szybki przegląd nowości od Amazonu.

Przy okazji jak zwykle zboczymy na wiele innych, niezbyt związanych z technologią tematów. Wśród nich między innymi problemy Pawła ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru butów i bardzo specyficzne przedrzeźnianie jego nazwiska przez jednego z pracowników Call Center. Adrian za to wykaże się fantastycznym brakiem wiedzy matematycznej i geograficznej ;)

Spis treści:

  • 0:25 – Elon Musk i jego wizja działalności firmy SpaceX
  • 24:26 – 280 znaków na Twitterze, trochę off-topu
  • 53:44 – Szybko o Amazonie

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów, bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Do usłyszenia!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona