hehTech#15 – My tu Gadu-Gadu, a w mieście Facebooka nowe reklamy | Tabletowo.pl

hehTech#15 – My tu Gadu-Gadu, a w mieście Facebooka nowe reklamy

Powered by Tabletowo

iTunesRSS
Dołącz do dyskusji 0

Dzisiejszy odcinek rozpoczniemy od Facebooka – jego planach na temat stworzenia własnego miasta oraz zwiększenia zarobków poprzez wprowadzenie reklam do swojego komunikatora – Messengera. Oprócz tego napomkniemy nieco o wprowadzeniu na rynek odświeżonych modeli Nokii serii N i powspominamy dawne czasy – kultowe telefony, Gadu-Gadu. Na sam koniec porozmawiamy trochę o zmarnowanym potencjale Nokii i Symbiana, które mogły być trzecią siłą na rynku mobilnych systemów operacyjnych.

Spis treści:

  • 0:47 – Miasto Facebooka.
  • 7:39 – Reklamy w Facebook Messengerze, Gadu-Gadu, aplikacje, które mogą zastąpić Facebook Messengera.
  • 21:14 – Technologiczny oldschool – MMSy i wideorozmowy, przywrócenie na rynek przez HMD Global Nokii serii N, wspominamy stare telefony i smartfony, smartfony w wersji „mini”.
  • 37:53 – Monopol systemowy na rynku smartfonów, czy Nokia powinna porzucać Symbiana.

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów, bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Do usłyszenia!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona