Podcast: hehTech#14 – Co zabrać do Bangladeszu, by zrozumieć Węgra? | Tabletowo.pl

Podcast: hehTech#14 – Co zabrać do Bangladeszu, by zrozumieć Węgra?

Powered by Tabletowo

iTunesRSS
Dołącz do dyskusji 0

W dzisiejszym odcinku chcieliśmy przedstawić kilka aplikacji, które mogą Wam się przydać podczas wakacyjnego wyjazdu. Dowiecie się m.in. czego użyć, aby dojechać do miejsca docelowego i się tam nie zgubić oraz jak porozumieć się w przypadku bariery językowej na przykładzie wycieczki Pawła do węgierskiego Bangladeszu ;) 

Oprócz tego opowiemy również o tym jak można wykraść PIN do konta bankowego za pomocą telefonu, porozmawiamy o podsłuchiwaniu przez asystentów głosowych, a na sam koniec Paweł poleci co zabrać ze sobą na wakacyjny wyjazd.

Spis treści:

  • 0:35 – Nasze propozycje aplikacji, które przydadzą się na wakacyjny wyjazd.
  • 27:25 – Hackowanie telefonu i wykradanie PINu przy użyciu akcelerometru w telefonie, podsłuchiwanie i szpiegowanie przy pomocy asystentów głosowych,
  • 38:07 – Co warto zabrać ze sobą na wakacje.

Będąc jeszcze w temacie podróży wakacyjnych, bardzo ważne (o ile nie najważniejsze) jest to, żeby ubezpieczyć się przed wyjazdem, o czym zapomnieliśmy Wam wspomnieć w odcinku ;)

Musimy też wspomnieć o małej aktualizacji dotyczącej VPN w Chinach, o której nie wiedzieliśmy podczas nagrywania odcinka. Według najnowszych informacji za pół roku nie będziemy już mogli omijać chińskiej cenzury za pomocą VPN o czym więcej w tym wpisie.

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje tematów, bądź pytania, dajcie znać w komentarzach – wybrane postaramy się uwzględnić w kolejnych odcinkach.

Do usłyszenia!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona