Poczujcie miłość z darmowym tytułem od Disneya - Where's My Valentine? - Tabletowo.pl

Poczujcie miłość z darmowym tytułem od Disneya – Where’s My Valentine?

Dołącz do dyskusji 0

Where’s My Valentie? To darmowa gra, w której głównymi bohaterami są dwie bardzo dobrze znane postacie – Swampy oraz Agent P. Jest to kolejny tytuł z cyklu Where’s My? wydawany na urządzenia z systemem iOS oraz Android.

Tabletowo.pl Poczujcie miłość z darmowym tytułem od Disneya - Where's My Valentine? Aplikacje Ciekawostki

Nasi bohaterowie będą musieli uporać się z 12 poziomami o tematyce dnia zakochanych – każdy z nich otrzyma 6 plansz (Agent P. jak zwykle stara się dotrzeć do swojej kwatery natomiast jego kompan tradycyjnie zażywa kąpieli). Każdy z poziomów został specjalnie przygotowany na walentynki – podczas przygód spotkacie się z kanałami w kształcie serc czy chociażby z miłosnymi wysepkami.

Tabletowo.pl Poczujcie miłość z darmowym tytułem od Disneya - Where's My Valentine? Aplikacje Ciekawostki

Tytuł możecie pobrać z App Store oraz Google Play. Jeżeli walentynkowa wersja przygód dwóch bohaterów Wam się spodoba, to macie szansę skorzystać z promocji i kupić inne gry z serii Where’s My? w cenie 0,99$ za sztukę.

Szczerze jednak polecamy spędzić ten dzień z ukochaną połówką niż tabletem/iPadem w rękach ;)

[Źródło]

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona