Darmowe Wi-Fi dostępne już w połowie wszystkich placówek Poczty Polskiej | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Darmowe Wi-Fi dostępne już w połowie wszystkich placówek Poczty Polskiej

Dołącz do dyskusji 0

Poczta Polska nadal dzielnie trzyma się w naszym kraju, pomimo postępującej cyfryzacji społeczeństwa. Co więcej, pocztowy gigant właśnie skończył wdrażanie ważnej i bardzo ciekawej usługi. W połowie placówek Poczty Polskiej można już skorzystać z darmowego dostępu do internetu poprzez łączność Wi-Fi!

Co prawda doczekaliśmy już czasów, w których prawie każdy posiada w domu dostęp do stałego łącza internetowego, ale ciągle jednak są w naszym kraju obszary, gdzie dostęp do takiej usługi jest utrudniony. Mowa tutaj chociażby o niewielkich miejscowościach rozsianych po całej Polsce, o których często zapominają telekomunikacyjni giganci (sam przerabiałem taką historię w całkiem nie tak odległej przeszłości!). W takich właśnie miejscach, pocztowe punkty dostępu do internetu będą prawdziwym dobrodziejstwem.

Warto również wspomnieć, że Poczta Polska nie ustaje w otwieraniu nowych placówek – także właśnie w mniejszych miejscowościach. Myślę, że są to bardzo pozytywne działania, mogące spotkać się z przychylnymi opiniami lokalnych społeczeństw. W końcu niektóre obszary wiejskie często borykają się jeszcze z trudnościami, jeśli chodzi o dostęp do wielu ważnych usług.

Poczta Polska (fot. Poczta Polska)

Poczta Polska zapewnia, że z darmowego dostępu do sieci mogą korzystać wszyscy odwiedzający placówki pocztowe. Wystarczy wybrać na ekranie naszego urządzenia sieć o nazwie „Poczta Polska” i wyrazić zgodę na wyświetlanie treści reklamowych. Można się domyślać, że pieniądze uzyskane dzięki owym treściom zostaną rozdysponowane na dalszy rozwój pocztowych punktów dostępu do internetu.

Muszę przyznać, że Poczta Polska właśnie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Instytucja ta wyraźnie idzie z duchem czasu (co widać m.in. po tym, że listonosze i kurierzy coraz częściej korzystają z nowoczesnych narzędzi pracy – jak tablety czy terminale płatnicze). Oby tempo jej rozwoju nie zwalniało. Wtedy klienci pocztowego giganta będą zadowoleni i już nikt nie stwierdzi, że Poczta Polska jest w obecnych czasach zbędną instytucją.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona