Po smartfonie czas na zakrzywiony tablet Samsunga? Czyżby Galaxy Tab Round? - Tabletowo.pl

Po smartfonie czas na zakrzywiony tablet Samsunga? Czyżby Galaxy Tab Round?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Po smartfonie czas na zakrzywiony tablet Samsunga? Czyżby Galaxy Tab Round? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Wielokrotnie mieliśmy do czynienia z wnioskami patentowymi składanymi przez producentów, które później nie były wykorzystywane przy tworzeniu przyszłych urządzeń. Wiele z nich składanych jest asekuracyjnie, „na wszelki wypadek”. Wiele wskazuje na to, że inaczej będzie w przypadku tabletu z zakrzywionym wyświetlaczem. Czyżbyśmy mogli się spodziewać premiery Samsunga Galaxy Tab Round?

Samsung ma już na swoim koncie tego typu urządzenia. Warto przywołać tu choćby smartfona Galaxy Round czy świeżo zaprezentowany na CES 2014 telewizor – Bendable TV. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by dołączył do nich tablet. Tym bardziej, że wniosek o zakrzywiony tablet został złożony już w 2012 roku.

Dotarli do tego redaktorzy azjatyckiego portalu MovePlayer, którzy dodatkowo opublikowali grafikę przedstawiającą to, jakby mógł wyglądać zakrzywiony tablet Samsunga. Wygląda trochę na mieszankę smartfona Galaxy Round z Galaxy Tab Pro 8.4.

Co byście powiedzieli na tego typu tablet? Ciekawa innowacja czy raczej niepotrzebny i nieprzemyślany ruch?

Tabletowo.pl Po smartfonie czas na zakrzywiony tablet Samsunga? Czyżby Galaxy Tab Round? Nowości Plotki / Przecieki Samsung   Tabletowo.pl Po smartfonie czas na zakrzywiony tablet Samsunga? Czyżby Galaxy Tab Round? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona