Po prawie roku od premiery Asus Zenfone Zoom wreszcie trafia do sprzedaży | Tabletowo.pl

Po prawie roku od premiery Asus Zenfone Zoom wreszcie trafia do sprzedaży

Dołącz do dyskusji 0

Asus wielokrotnie kazał wyjątkowo długo czekać nam na swoje produkty (zwłaszcza na ich polską premierę), ale nie kojarzę sytuacji, w której dopiero rok po oficjalnym ogłoszeniu sprzęt trafiał do sprzedaży w pierwszym kraju. A tak właśnie jest z Asusem Zenfone Zoom.

Urządzenie po raz pierwszy zostało pokazane podczas styczniowych targów CES w Las Vegas. Tak, dobrze czytacie – styczniowych. Od tego czasu minęło już jedenaście miesięcy. Nie zdziwię się zatem, że możecie albo nie kojarzyć tego modelu, albo zdążyliście o nim po prostu zapomnieć.

Tymczasem Asus postanowił wreszcie wprowadzić swoją styczniową nowość do sprzedaży. Na pierwszy plan oczywiście rynek tajwański.

W momencie oficjalnej premiery Zenfone Zoom zapowiadał się niezwykle ciekawie – głównie za sprawą zastosowanego 3-krotnego zoomu optycznego. Ten parametr w międzyczasie nie uległ zmianie – wciąż mamy aparat 13 Mpix z laserowym autofokusem, optyczną stabilizacją obrazu oraz podwójnym LEDem.

asus-zenfone-zoom-tajwan1

Parametry techniczne modelu zawierają przede wszystkim 5,5-calowy wyświetlacz Full HD, 4GB RAM, LTE, akumulator o pojemności 3000 mAh, Androida Lollipop oraz czterordzeniowy procesor Intel Atom. W modelu z 64GB pamięci znajdziemy Atoma Z3580, natomiast z 128GB pamięci – Atoma Z3590.

Asus wycenił wersję z 64GB na równowartość ok. 430 dolarów, natomiast 128GB – 490 dolarów.

Nie wiadomo czy Asus postanowi wprowadzić Zenfone’a Zoom do sprzedaży do innych krajów. Tego powinniśmy się dowiedzieć wkrótce.

Bylibyście zainteresowani tym produktem?

źródło: phonearena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona