Po HTC One nadchodzi czas na 6-calowy HTC One Max?

20130715-182630.jpg

Od premiery HTC One minęło już kilka miesięcy. To najwyższa pora, by rozszerzyć portolio produktów należącej do tej serii o kolejne. W sieci pojawiły się dziś spekulacje dotyczące dwóch smartfonów. Ekhm, jednego smartfona: HTC One Mini i tabletofonu: HTC One Max. Oczywiście nas interesuje ten drugi – ze względu na wyświetlacz o dużej przekątnej.

HTC One Max (znany również jako HTC T6) miałby zostać wyposażony w 6-calową matrycę o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, czterordzeniową jednostkę centralną w postaci Qualcomm Snapdragon 800, 2GB RAM oraz baterię o pojemności 3200 mAh.

Aktualnie na więcej informacji odnośnie nadchodzącego urządzenia nie ma co liczyć. Wiemy jedynie, że ma zadebiutować pod koniec września. W tym samym miesiącu z całą pewnością poznamy Samsunga Galaxy Note 3. Jak sami widzicie, wybór tabletofonów na rynku jest coraz większy. Ale to tym lepiej dla nas – im więcej urządzeń na półkach sklepowych (byle jeszcze w przystępnej cenie), tym większy mamy wybór.

Dla zainteresowanych mniejszym smartfonem: HTC One Mini kilka słów na jego temat. Produkt ma oferować 4,3-calowy ekran 720p, 16GB pamięci, akumulator 1700 mAh, dwurdzeniowy procesor Snapdragon o częstotliwości taktowania 1,4GHz oraz Androida 4.2.2 Jelly Bean.

źródło