Plus rozdaje startery JA+ Internet na kartę, ale raczej nie ma się czym ekscytować

4000 starterów z taryfą JA+ internet na kartę – taką pulę przeznaczyła sieć Plus na wielkie rozdawnictwo, które rozpoczęło się dziś na stronie internetowej operatora.

Każdy zainteresowany w okresie trwania promocji (do 7 sierpnia lub do wyczerpania wspomnianego zapasu) po wypełnieniu odpowiedniego formularza otrzymuje bezpłatny starter zawierający pakiet… 0,5GB na start. Oczywiście wszystko całkowicie za darmo (przesyłka też gratis). „Za darmo”, czyli za wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Polkomtel Sp. z o.o., aczkolwiek w regulaminie jest adnotacja, że wyłącznie „w celu wydania Startera, rozpatrzenia ewentualnych reklamacji oraz dla celów archiwizacji”.

Ograniczenia są tak naprawdę dwa – wysyłka starterów odbywa się wyłącznie do Polski, a na jeden adres można zamówić jedną sztukę.

W pierwszej chwili patrząc na sam starter i nie zagłębiając się w szczegóły można pomyśleć, że Plus daje nam za darmo pakiet 5GB, a co dalej zrobimy ze starterem, to już nasza sprawa (w końcu napis rzecze: „5 zł, 5GB”). Niestety, nie jest tak kolorowo. Tych 5GB otrzymujemy w ramach pięciu gratisowych gigabajtów przyznawanych po każdym doładowaniu za kwotę minimum 20 złotych (każde doładowanie taką kwotą jest premiowane dodatkowym 1GB). Oczywiście lepsze to niż nic, ale w obliczu wakacyjnej promocji Orange (6GB za 6 złotych) wygląda po prostu blado.

Starter możecie zamówić pod tym adresem. Regulamin natomiast znajdziecie tutaj.

źródło: informacja prasowa Plus