Plug kreatywnie zapowiada nadejście 10,1-calowego tabletu - Tabletowo.pl

Plug kreatywnie zapowiada nadejście 10,1-calowego tabletu

Tabletowo.pl Plug kreatywnie zapowiada nadejście 10,1-calowego tabletu Nowości

Ciekawe zapowiedzi produktów kojarzą nam się tylko i wyłącznie ze znanymi producentami, którzy mają spore doświadczenie na rynku. Tym bardziej (pozytywnie!) zaskoczyła mnie firma Plug, która w bardzo kreatywny sposób przedstawiła parametry techniczne nadchodzącego urządzenia. Jego premiera będzie miała miejsce w ciągu najbliższych tygodni.

Z powyższej grafiki, opublikowanej na profilu firmy na Facebooku, dowiadujemy się, że tablet, którego nazwy wciąż nie znamy, będzie przedstawicielem dwurdzeniowych propozycji (konkretny model procesora na razie nie został podany, ale z moich źródeł wynika, że będzie to standardowa jednostka Rockchip RK3066 o częstotliwości taktowania 1,6GHz), pracujących pod kontrolą najnowszej edycji systemu internetowego giganta – Androida 4.1 Jelly Bean.

Wiemy również, że będzie posiadał 10,1-calowy wyświetlacz o nieznanej rozdzielczości (aczkolwiek mam nadzieję, że 1280 x 800 pikseli), 16GB pamięci wewnętrznej, aparat 5 Mpix z autofokusem, kamerkę 2 Mpix, WiFi, Bluetooth oraz głośniki stereo, które – według naszego informatora – mają znajdować się z przodu urządzenia.

Więcej szczegółów dotyczących parametrów technicznych nadchodzącego tabletu powinniśmy poznać niebawem. Producent nie ujawnił jednak kiedy możemy się spodziewać premiery modelu, określonego mianem „domowego tabletu do multimediów”, aczkolwiek wiele wskazuje na to, że na początku listopada. Cena urządzenia nie została ujawniona, jednak przedstawiciel firmy Plug, zapytany o kwestię jego ceny, odpowiedział: „nie zamierzamy odchodzić od polityki wprowadzania dobrych tabletów w rozsądnych cenach”.

Jeśli nie kojarzycie pierwszego tabletu Plug – Impact, zajrzyjcie do naszej recenzji modelu. Tam też dowiecie się, że był to jeden z ciekawszych budżetowych modeli, które zadebiutowały na przełomie 2011 i 2012 roku. Oby jego młodszy brat był równie interesujący, czego Wam i sobie życzę

Dzięki Fuzzer za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona