Plug Impact z Androidem ICS - na razie w wersji beta - Tabletowo.pl

Plug Impact z Androidem ICS – na razie w wersji beta

Tabletowo.pl Plug Impact z Androidem ICS - na razie w wersji beta Nowości

Odkąd na początku grudnia pojawiły się pierwsze informacje dotyczące bardzo ciekawego i taniego tabletu Plug Impact, zainteresowanie modelem stopniowo wzrastało. Miała na to wpływ zwłaszcza zapowiedź nadchodzącej aktualizacji systemu operacyjnego Android do wersji Ice Cream Sandwich – miała zostać udostępniona w pierwszym kwartale 2012 roku. Ten skończył się ledwie kilka dni temu, a „lodowej kanapki” jak nie było, tak nie ma. Producent postanowił jednak opublikować w sieci wersję beta systemu Android 4.0 przeznaczonego na Plug Impact, by po części zaspokoić oczekiwania użytkowników sprzętu. Jak sam twierdzi:

udostępniamy wersję beta, w której znajdzie się pewnie parę niedoskonałości. Robimy to po to, żeby finalna wersja była naprawdę dopracowana.

Przewodnik przeprowadzający posiadaczy Plug Impact przez proces wgrywania Androida 4.0 ICS w wersji beta znajdziecie na stronie producenta. Koniecznie zapoznajcie się z nim, jeśli macie zamiar zainstalować najnowszą, aczkolwiek wciąż rozwojową wersję systemu dla tego tabletu.

Kiedy zostanie udostępniona ostateczna, dopracowana i skończona wersja Androida Ice Cream Sandwich dla Plug Impact? Odpowiedź na to pytanie nie została ujawniona, aczkolwiek i na ten temat słów kilka znajdziemy we wspomnianym manualu. Pozwolę sobie zacytować:

Prace nad wersją oficjalną wciąż trwają, zdecydowaliśmy się udostępnić niniejszą wersję beta systemu, abyście Państwo mogli sami wyznaczać kierunek rozwoju systemu według oczekiwań i przyśpieszyć nasze prace. Bardzo prosimy o NIE zadawanie pytań dotyczących konkretnej daty udostępnienia wersji oficjalnej – jak tylko będzie gotowa, z pewnością się nią z Państwem podzielimy.

Warto przypomnieć, że cena Plug Impact to 699 złotych z WiFi oraz 999 złotych z 3G.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona