Plug Impact - ruszyła przedsprzedaż - Tabletowo.pl

Plug Impact – ruszyła przedsprzedaż

Tabletowo.pl Plug Impact - ruszyła przedsprzedaż Nowości

Na początku grudnia informowaliśmy Was o bardzo ciekawym i tanim tablecie, który już w pierwszym kwartale ma otrzymać aktualizację do Androida 4.0 – tak, mowa o Plug Impact. Jak się okazało, zainteresowanie tym modelem jest bardzo duże i wiele osób oczekuje jego premiery.

Dla zniecierpliwionych mam dobre wieści – właśnie ruszyła przedsprzedaż Plug Impact. Cena wersji podstawowej (tylko WIFI) to 699 złotych, zaś model z 3G może być nasz za 999 złotych. Data realizacji zamówień została wyznaczona na 18/19 stycznia, więc jeszcze troszkę będzie trzeba poczekać.

Tablet możecie nabyć w sklepie internetowym morele.net: wersja WiFi, wersja 3G.

A teraz niespodzianka – już po weekendzie, jako pierwsza redakcja w Polsce, opublikujemy recenzję tabletu Plug Impact. Jeśli macie jakieś pytanie dotyczące tego, jakże interesującego urządzenia, zadawajcie je w komentarzach. Odpowiem na nie w publikacji.

Dzięki Damian za podesłane info! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona