Plug 10.1 w przedsprzedaży ze słuchawkami Sennheiser HD201 - Tabletowo.pl

Plug 10.1 w przedsprzedaży ze słuchawkami Sennheiser HD201

Tabletowo.pl Plug 10.1 w przedsprzedaży ze słuchawkami Sennheiser HD201 Nowości

Jak zapewne pamiętacie, premiera drugiego w historii tabletu internetowego sygnowanego logo marki Plug została przesunięta na ostatni tydzień listopada. Jeśli jednak należycie do grona osób, które ze zniecierpliwieniem oczekują jego debiutu na na rynku, mam dziś dobrą wiadomość, gdyż Plug 10.1 właśnie trafił do oferty przedsprzedażowej jednego ze sklepów internetowych.

Za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facabook, przedstawiciele marki poinformowali dziś o rozpoczęciu przedsprzedaży tabletu Plug 10.1. Podobnie, jak to miało miejsce w przypadku modelu Plug Impact, pierwszym sklepem internetowym, który włączył go do swojej oferty jest Morele.net. Cena urządzenia wynosi 899 złotych, jednak to nie wszystko, gdyż jak się okazuje, każdy, kto zdecyduje się na jego zakup, otrzyma prezent w postaci słuchawek Sennheiser HD201. Realizacja zamówień rozpocznie się natomiast między 25, a 30 listopada bieżącego roku.

Tabletowo.pl Plug 10.1 w przedsprzedaży ze słuchawkami Sennheiser HD201 Nowości

W ramach przypomnienia, Plug 10.1 charakteryzuje się 10,1-calowym wyświetlaczem IPS, na którym w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli prezentowany jest system Google Android 4.1 Jelly Bean. Za sprawną pracę tabletu odpowiada dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066 o taktowaniu 1,6 GHz z czterordzeniowym układem graficznym Mali-400 oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM, natomiast na dane i aplikacje zarezerwowano 16 GB wbudowanej pamięci, którą poprzez slot kart microSDHC można rozbudować o maksymalnie 32 GB.

Producent nie zapomniał także o 5-megapikselowym aparacie głównym z autofocusem, kamerze internetowej o matrycy 2 Mpix, module sieci Wi-Fi, radiu Bluetooth, dwóch portach miniUSB, wyjściu mini HDMI, głośnikach stereo oraz akumulatorze o pojemności 8000 mAh.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona