Plug 10.1 ponownie opóźniony - Tabletowo.pl

Plug 10.1 ponownie opóźniony

Tabletowo.pl Plug 10.1 ponownie opóźniony Nowości

Bardzo nie lubię sytuacji, w których po zapowiedzi i podaniu przybliżonego czasu premiery danego urządzenia, okazuje się, że był nierealny i jego debiut trzeba przekładać. I to nie raz, a dwa lub nawet więcej. Tak, niestety, jest obecnie w przypadku ciekawego tabletu Plug 10.1, który wzbudził zainteresowanie potencjalnych klientów. Pierwotnie informowano, że urządzenie trafi do sprzedaży w listopadzie. Jakiś czas później skonkretyzowano termin na końcówkę tego miesiąca, a obecnie trwa przedsprzedaż modelu ze słuchawkami Sennheiser HD201. Dziś okazało się, że „najbardziej prawdopodobny termin realizacji zamówień to 10 grudnia„.

O fakcie poinformował przedstawiciel Pluga na Facebooku. W bardzi luźnym oświadczeniu (to akurat plus ;)) możemy przeczytać:

Komunikat Rady Ministrów Pluga:

1. Z przyczyn niezależnych od nas, dostawa nowych Plugów niestety jeszcze bardziej się opóźni, za co po raz kolejny PRZEPRASZAMY wszystkich zainteresowanych.

2. W obecnej chwili najbardziej prawdopodobny termin realizacji zamówień to 10 grudnia 2012.
Do tej pory BARDZOOO prosimy o cierpliwość.

3. W tej sytuacji przedsprzedaż zostaje przedłużona do 7-ego grudnia włącznie.

4. Jako rekompensatę, dla tych osób które zamówiły lub zamówą Pluga 10.1 w przedsprzedaży, oprócz słuchawek Sennheiser HD201 dorzucamy superfajny RYSIK Pluga.

5. Jesteśmy pewni, że wszyscy przyszli właściciele Pluga 10.1 będą z niego BARDZO ZADOWOLENI!
:)

A ja wciąż czekam aż tablet faktycznie zadebiutuje na rynku, by móc go wziąć w swe dłonie i porządnie przetestować. Poprzedni Plug – Impact – był ciekawym produktem w dobrej cenie. Oby tak było i tym razem.

Tymczasem z parametrami technicznymi Plug 10.1 możecie się zapoznać pod tym adresem.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona