Plotkujemy: iPad mini 2 z 8GB pamięci, Microsoft Surface wkrótce z ekranami o różnych przekątnych - Tabletowo.pl

Plotkujemy: iPad mini 2 z 8GB pamięci, Microsoft Surface wkrótce z ekranami o różnych przekątnych

Dołącz do dyskusji 0

Kolejny dzień przynosi nam kolejną porcję plotek. Tym razem, mimo wczesnej godziny (tak, tak, wiem, wielu z Was od dłuższego czasu siedzi w pracy/na uczelni/w szkole), doszły do nas dwie ciekawe informacje – oczywiście, jak przystało na Plotkujemy, nieoficjalne. Wynika z nich, że Apple przygotowuje iPada mini 2 z 8GB pamięci wewnętrznej, a Microsoft – tablety Surface z ekranami o różnych przekątnych.

iPad mini 2 z 8GB pamięci

iPad mini pierwszej generacji jest dostępny w trzech wersjach pojemnościowych: 16GB, 32GB i 64GB. By obniżyć końcowy koszt urządzenia, przydałaby się jeszcze wersja z 8GB pamięci. Jak donoszą zagraniczne źródła, ma się tak stać w przypadku iPada mini 2. Produkt ma zadebiutować w czterech edycjach: z 8GB, 16GB, 32GB i 64GB pamięci.

Odnośnie rozdzielczości ekranu iPada mini 2 nic się nie zmieniło. W dalszym ciągu spekuluje się, że ma to być Retina, pochodząca od LG, Samsunga lub/i Sharpa. Być może doczekamy się również szybszego procesora i czytnika linii papilarnych, jak w najnowszym smartfonie iPhone 5S.

Premiera iPada mini 2 ma mieć miejsce jeszcze w tym roku.

Microsoft Surface w nowych rozmiarach

Kolejna informacja jest bardziej oficjalna, pochodzi bowiem od Panos Panay z koncernu z Redmond. Miał powiedzieć, że wkrótce firma przedstawi urządzenia z ekranami o różnych przekątnych i formatach. I choć wprost nie wypowiedział się na temat ewentualnej premiery Surface Mini, możemy się spodziewać, że taka faktycznie będzie miała miejsce.

Miał dokładnie powiedzieć:

We have a lot of great things that we are thinking about and working on, and there are multiple aspect ratios and sizes and awesome things to come from Surface

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona