Plotki: Czy Nokia już w styczniu wypuści do sprzedaży model N1? | Tabletowo.pl

Plotki: Czy Nokia już w styczniu wypuści do sprzedaży model N1?

Dołącz do dyskusji 0

Koniec grudnia to okres, w którym narastają wszelkiego rodzaju spekulacje o tym, jakie urządzenia trafią do sprzedaży w kolejnym roku. Tak więc czas rozpocząć sezon na plotki i ploteczki. Dziś w sieci zawrzało za sprawą Nokii N1, która rzekomo trafi do sprzedaży już w styczniu.

Taką informację podały zagraniczne portale powołując się na jedno z chińskich źródeł. Dlaczego mamy wierzyć informacjom podanym na stronie zza Wielkiego Muru? Ano dlatego, że data wprowadzenia do sprzedaży tabletu od Nokii ma zbiegać się z zapowiedzianą już premierą urządzenia właśnie w tym kraju, która odbędzie się siódmego stycznia.

nokia-n1-tablet-lollipop-03

Jeżeli byłaby to prawda, to bardzo fajnie, ale powyższe informacje należy przyjmować z dużą dozą nieufności.

Przypomnijmy, że Nokia N1 wyposażona została w czterordzeniowy układ Intel Atom Z3580 2,3 GHz, 2 GB pamięci operacyjnej, ekran 7,9-cala pracujący z rozdzielczością 2048 x 1536 pikseli oraz port USB-C, pozwalający na korzystanie z dwustronnych wtyczek. Więcej informacji na temat tego urządzenia znajdziecie w tym wpisie.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona