10. edycja plebiscytu Mobility Trends – dla uczestników przewidziano nagrody!

Ruszyła kolejna edycja plebiscytu Mobility Trends. Można już głosować na własnych faworytów w kategoriach produktów i usług technologicznych, które Waszym zdaniem były najbardziej innowacyjne w 2019 roku. Dla aktywnych przewidziano nagrody!

Jubileuszowa edycja plebiscytu Mobility Trends

Od 27 stycznia trwa głosowanie na najbardziej innowacyjne mobilne produkty i usługi, które miały premierę na polskim rynku w 2019 roku. Internauci mogą wybierać spośród 300 propozycji zgłoszonych do ankiety przez producentów lub dystrybutorów. Najwięcej produktów znalazło się w kategorii Innowacja roku 2019.

Na najlepsze firmy z branży mobilnych technologii czekają 24 statuetki Złoty Bell. Zdecydowana większość zostanie przyznana na podstawie wyników głosowania internautów. Do 25 lutego można wyrazić swoją opinię za pośrednictwem ankiety umieszczonej na tej stronie. Dzięki niej zostanie przyznanych 18 nagród. Kolejne 6 statuetek przyzna rada merytoryczna składająca się z ekspertów z branży oraz dziennikarzy mediów technologicznych i lifestylowych. Wyniki plebiscytu poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 4 marca 2020 roku w warszawskim teatrze Capitol.

Jak podkreśla Tomasz Cieślak pomysłodawca Mobility Trends i prezes MiT MEDIA,

„Nadchodząca edycja Mobility Trends będzie dla mnie szczególnie ważna, ponieważ w tym roku obchodzimy okrągły jubileusz. Jestem dumny, że przez 10 lat wydarzenie pozostało w pełni niezależne i niezmiennie przyciąga ogromne zainteresowanie.”

Jak postarać się o nagrodę?

Śledzący fanpage’a Mobility Trends, którzy oprócz wzięcia udziału w ankiecie, dodatkowo odpowiedzą na pytanie „Co będzie technologicznych hitem 2020 roku” (od 100 do 300 znaków) pod postem konkursowym na Facebooku, wraz z hasztagiem #mobilitytrends, mają szansę na wygranie jednej z cennych nagród ufundowanych przez marki iRopot, Mio, Xblitz, Winner Group, Maxcom oraz MyScreenPROTECTOR.

Informacja o konkursie pojawiła się na naszych łamach, ponieważ Tabletowo.pl jest jednym z jego głównych patronów medialnych. Pamiętajcie tylko o tym, że odpowiedzi na powyższe pytanie, opatrzone odpowiednim hasztagiem, musi być pozostawione w poście pod postem konkursowym Mobility Trends na Facebooku. Oczywiście tutaj też możecie pozostawiać swoje opinie, ale nie wezmą one udziału w konkursie.

Z regulaminem konkursu zapoznacie się tutaj.