Player+ BOX

Player+ BOX wchodzi na polski rynek. To zupełnie nowe podejście do telewizji

Dość często słyszy się, że telewizja jest już passé, ale trudno się z tym zgodzić, bowiem ludzie cały czas kupują telewizory i podpisują umowy z dostawcami. Na rynku właśnie pojawiła się nowa propozycja, Player+ BOX, która łączy ze sobą klasyczną telewizję oraz dostęp do treści na życzenie w serwisie Player+.

Player+ BOX to pierwsze na polskim rynku urządzenie, które w jednym miejscu łączy dostęp do bezpłatnej cyfrowej telewizji naziemnej z ofertą dostępu do kanałów premium na żywo, a także do bibliotek VoD bez długoterminowych zobowiązań. Dodatkowo oferuje ono dostęp do każdego materiału nawet 7 dni po jego emisji, bez konieczności wcześniejszego nagrywania.

Reklama

Player+ BOX dostępny będzie we wszystkich najpopularniejszych sklepach elektronicznych, m.in. w sieciach Media Markt, Saturn, Euro RTV AGD, Media Expert i NEONET oraz w salonach sprzedaży nc+, a także w modelu wysyłkowym na stronie player.pl. Klienci będą mogli go kupić również z dostępem do pakietu MAX na 90 dni za 199 złotych. Standardowo pakiet ten kosztuje 80 złotych na 30 dni (bez urządzenia). W tym scenariuszu sprzęt przechodzi na własność użytkownika już w momencie zakupu zestawu.

Niestety nie podano, ile będzie kosztował sam Player+ BOX, ale do działania ma wymagać jedynie podłączenia do szerokopasmowego internetu i kabla HMDI (którym połączy się go do telewizora). Treści mogą być wyświetlane maksymalnie w rozdzielczości Full HD.

Pakiet MAX w Player+ BOX

Oprócz kanału MAX za 80 złotych miesięcznie, klienci będą mogli wykupić również pakiety: START (10 złotych miesięcznie; samo VoD), START EXTRA (20 złotych miesięcznie; VoD + 12 kanałów na żywo), BEST TV (40 złotych miesięcznie; VoD + 28 kanałów na żywo) i CANAL+ (60 złotych miesięcznie; VoD + pakiet START EXTRA + 9 kanałów CANAL+ i kolekcja CANAL+ VoD).

Do powyższych pakietów klienci będą mogli dokupić również opcje dodatkowe: HBO (25 złotych miesięcznie; VoD + 3 kanały HBO), ELEVEN SPORTS (15 złotych miesięcznie; 4 kanały ELEVEN SPORTS) i CANAL+ SERIALE EXTRA (15 złotych miesięcznie; kolekcja programów na życzenie oraz seriali znanych z anten CANAL+).

Więcej informacji na temat powyższej oferty znajdziecie na >oficjalnej stronie Player+ BOX<. Na koniec warto jednak jeszcze dodać, że można kupić sam Player+ BOX, bez żadnych dodatkowych pakietów – wtedy użytkownik ma dostęp do bezpłatnych materiałów VoD na platformie Player i 21 kanałów cyfrowej telewizji naziemnej (sprzęt ma wbudowany tuner DVB-T).

Źródło: informacja prasowa